بازدید مدیر کل بازرسی استان سمنان از کارخانه باتری سازی فناپ تک در دامغان - Fanap Tech
خانه / دسته‌بندی پیش‌فرض / بازدید مدیر کل بازرسی استان سمنان از کارخانه باتری سازی فناپ تک در دامغان

بازدید مدیر کل بازرسی استان سمنان از کارخانه باتری سازی فناپ تک در دامغان

به گزارش روابط عمومی فناپ تک، جناب آقای حجت الاسلام و المسلمین علی اکبر رشیدزاده مدیر کل محترم بازرسی استان سمنان به همراه معاونان ایشان، جناب آقای مهندس حمید صالحی مدیر محترم صنعت، معدن و تجارت شهرستان دامغان و جناب آقای مهندس جلال سلیمانی مدیر محترم شهرک صنعتی شهرستان دامغان در روز دوشنبه 7 خرداد 1403 به منظور بررسی و ارزیابی توانمندی ها و ظرفیت های باتری سازی فناپ تک، از کارخانه این شرکت در شهرستان دامغان بازدید کردند.

در ابتدای این بازدیدجناب آقای سبزی مدیر کارخانه دامغان، به معرفی کاملی از شرکت فناپ تک پرداختند، سپس توضیحات جامعی در رابطه با کارخانه باتری سازی، محصولات کارخانه و ظرفیت های تولیدی، تحقیقاتی و صادراتی باتری ارائه نمودند. در ادامه درباره تعداد نیروهای شاغل در کارخانه و میزان اشتغال زایی در منطقه صحبت شد. مهمانان محترم، ضمن تشکر از اشتغال زایی فناپ تک در شهرستان دامغان، برای فناپ تک آرزوی موفقیت کردند.
در ادامه، خط تولید باتری های سیلد اسید که در 2 سالن مجزا قرار دارند، به طور کامل معرفی شده و مورد بازدید قرار گرفتند. همچنین مدیریت محترم کارخانه، طرح گسترش کارخانه در زمینه تولید باتری های لیتیومی را مطرح کردند که این طرح به شدت مورد استقبال مدیران محترم استان قرار گرفت. امیدواریم با توجه به تلاش های مستمر بخش تحقیق و توسعه و مدیریت کارخانه در زمینه باتری های لیتیومی، به زودی شاهد گسترش خط تولید این محصول و ایجاد اشتغال برای تعداد زیادی از عزیزان در سطح شهرستان دامغان و استان سمنان باشیم.
از مهم ترین موضوعات مطرح شده در این بازدید، وجود مشکلات و موانع عمده در حوزه تولید باتری بود که مدیران محترم استان، با سعه صدر، شنونده تمام این مسائل بودند و در نهایت با توجه به ارزیابی مطلوب و نگاه مثبت به مجموعه و همچنین رضایت از تمامی بخش ها، در این زمینه قول پیگیری دادند. جناب آقای رشیدزاده با اشاره به ‌ضرورت فراهم کردن شرایط مناسب برای سرمایه‌گذاری در حوزه تولید به این موضوع اشاره کردند که بازرسی استان سمنان با بهره‌گیری از تمام ظرفیت‌ها درصدد رفع موانع و مشکلات بر سر راه واحدهای صنعتی است. همچنین از اقدامات فناپ تک در راستای تحقق مسئولیت پذیری اجتماعی در زمینه ایجاد اشتغال، ارائه محصولات با کیفیت و تلاش برای تولید محصولات جدید قدردانی کردند.
حضور و بازدید مدیران استان سمنان از کارخانه باتری سازی فناپ تک، قطعا گامی بزرگ در جهت ارتقای ظرفیت ها و توانمندی‌های این شرکت در زمینه تولید باتری و همچنین افزایش توان تولیدی کشور خواهد بود.

امید است تحت مدیریت حمایتگرانه مدیران فناپ تک، پژوهش های مستمر تیم تحقیق و توسعه و تلاش های بی وقفه پرسنل شاغل در کارخانه، به ظرفیت های جدیدی در تولید و عمق داخلی سازی باتری ها به خصوص باتری های لیتیومی دست یافته و شاهد توسعه زیرساخت های استان سمنان بوده و سهمی پررنگ در صادرات محصولات باکیفیت ایرانی داشته باشیم.

همچنین ببینید

بازدید مدیران وزارت صمت، مدیر کل گمرک و فرماندار خرمشهر از کارخانه فناپ تک

به گزارش روابط عمومی شرکت فناپ تک، مدیران وزارت صمت با هدف بررسی توانمندی ها …

 طراحی سایت