فناپ‌تک «دانش بنیان تولیدی نوع 2» شد – Fanap Tech
خانه / اخبار / فناپ‌تک «دانش بنیان تولیدی نوع 2» شد

فناپ‌تک «دانش بنیان تولیدی نوع 2» شد

دانش بنیان تولیدی نوع 2 فناپ ‌تک

شرکت پرداخت فناوری اطلاعات و ارتباطات پاسارگاد آریان اروند (فناپ­‌تک)، به عنوان تولیدکننده محصولات و راهکارهای نوآورانه مبتنی بر تجهیزات سخت‌افزاری، موفق به اخذ گواهینامه «دانش بنیان تولیدی نوع 2» از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری شد.

شرکت فناپ‌تک، یکی از شرکت­های زیر­مجموعه هلدینگ فناپ است که از سال ۱۳۹۴ باهدف کارآفرینی در خرمشهر، تأسیس شد. با توجه به نیاز کشور به تجهیزات دیجیتال، این شرکت فعالیت خود را در راستای طراحی و تولید سخت‌افزار/راهکارهای بانکی و پرداختی، تجهیزات الکترونیک حوزه سبک زندگی، تولید انواع باتری و UPS به منظور توسعه زندگی هوشمند متمرکز کرده است و قصد دارد با تکیه بر توان و سرمایه‌های انسانی خبره داخلی نیازهای کشور را به شیوه‌ای خلاقانه و متمایز برطرف سازد.

فناپ‎‌تک، ضمن تأکید بر نوآوری و تولید محصولات و راهکارهای جدید در حوزه سخت‌افزار و نرم افزار، معتقد به توسعه‌ی فضای تولید و کارآفرینی در نقاط محروم است و امید دارد با بهره‌گیری از توانایی متخصصین داخلی و دانش و فناوری روزآمد، مدار توسعه آتی خود را حول توسعه دیجیتال زندگی روزمره ایرانیان رقم بزند.

شرکت دانش بنیان فناپ­تک امیدوار است پس از با دستیابی به این موفقیت، با استفاده از امکانات و فضای دانش‌بنیان، با محدودیت‌ها و چالش‌های کمتری به منظور توسعه ایده و محصولات جدید روبرو شود و محصولات و خدمات بیشتری را در حوزه تجهیزات دیجیتال به سازمان‌ها و مردم عزیز ایران ارا‌ئه دهد.

همچنین ببینید

بازدید سلیمان وزارت صمت از فناپ تک

رئیس اداره الکترونیک وزارت صمت از کارخانه خرمشهر فناپ‌تک بازدید کرد

هفته گذشته مهندس عبدالله سلیمان، رئیس اداره الکترونیک وزارت صمت به همراه هیئتی از کارشناسان و …

 طراحی سایت