دیدار با مدیران بانک سپه و هلدینگ امید در کارخانه خرمشهر - Fanap Tech
خانه / اخبار / دیدار با مدیران بانک سپه و هلدینگ امید در کارخانه خرمشهر

دیدار با مدیران بانک سپه و هلدینگ امید در کارخانه خرمشهر

در سال‌های اخیر تغییراتی بزرگی در بانک سپه روی داده که عملا بانک سپه را به یکی از بزرگترین بانک‌های کشورمان بدل کرده و همین موضوع کلید تغییرات و به روزرسانی سامانه‌های زیرساختی و بانکی/پرداختی این بانک شده است. دامنه و ابعاد این تغییرات نیازمند ایجاد سازمان ویژه‌ای برای هدایت و کنترل آنها است که به ایجاد هلدینگ فناوری اطلاعات به‌پویان هوشمند امید انجامید. هلدینگی که تشکیل آن زمینه‌ساز تحقق ارائه خدمات بهنگام‌تر و به‌روزتر به مشتریان بزرگ‌ترین بانک ایرانی خواهد شد. تجربه موفق ارائه محصول کربنکینگ بانک سپه توسط فناپ زمینه‌ای شد برای بازدید هیاتی از معاونت فناوری اطلاعات بانک سپه به سرپرستی معاون فناوری اطلاعات این بانک و جمعی از اعضای هیات مدیره و مدیرعامل هلدینگ امید سپه.

در این بازدید دکتر غیوری، رئیس هیات مدیره هلدینگ امید از فعالیت‌های صورت گرفته در منطقه توسط فناپ‌تک و تولید محصولات بانکی و پرداختی در شهر مقاوم خرمشهر تقدیر و تشکر کرد. وی توجه مجموعه فناپ به اشتغال‌زایی در شهر خرمشهر به همراه تولید محصولات حوزه بانک و پرداخت را بسیار پر اهمیت خواند. در ادامه دکتر حیدر مغنی مدیرعامل شرکت فناپ با معرفی بخش‌های مختلف کارخانه دو موضوع امکان سفارشی‌سازی تولید محصولات و به کارگیری متدهای مدرن تولید را از جمله اهداف فناپ‌تک در سال جاری برشمرد. وی حرکت فناپ‌تک به سوی تولید محصولات دیجیتال خانگی را از جمله ماموریت‌های مهم شرکت دانست و افزود: در حال حاضر فناپ‌تک این توانایی را دارد که محصولات خود را به صورت سفارشی با امکان کلیدگذاری و نرم‌افزار اختصاصی ارائه نماید و همچنین قابلیت تولید به رنگ دلخواه مشتری را دارد.

از سال 1400 و با افتتاح کارخانه جدید، فناپ‌تک محصولات مختلف و متنوعی در حوزه دیجیتال به بازار عرضه نموده است. از این جمله می‌توان به اندرویدباکس، دوربین‌های امنیتی، مودم TD-LTEاشاره کرد.

 

 

 

 

 

 

 

همچنین ببینید

چرا کارت‌خوان‌های اندرویدی؟

دستگاه‌های کارت‌خوان مدت‌هاست که وجود دارند، اما هیچ‌گاه از تکامل جا نمانده‌اند. ثبت سفارش و …

 طراحی سایت