بازوی پرداخت فناپ / درباره محمد نژاد‌صداقت مدیرعامل شرکت فناپ پرداخت بیشتر بدانید – Fanap Tech
خانه / در رسانه‌ها / بازوی پرداخت فناپ / درباره محمد نژاد‌صداقت مدیرعامل شرکت فناپ پرداخت بیشتر بدانید

بازوی پرداخت فناپ / درباره محمد نژاد‌صداقت مدیرعامل شرکت فناپ پرداخت بیشتر بدانید

محمد نژادصداقت اکنون مدیرعامل شرکت فناپ پرداخت است؛ شرکتی که به‌عنوان بازوی پرداخت الکترونیکی هلدینگ فناپ مشغول فعالیت است. البته فناپ پرداخت تا پیش از سال گذشته توسعه فناوری‏‌های هوشمند اتیک ‏پارس نام داشت و از سال ۱۳۸۹ با هدف ارائه خدمات و راهکارهای نوین پرداخت الکترونیکی فعالیت می‌کرد.

نژادصداقت پیش از آنکه مدیرعامل فناپ پرداخت و مدیرعامل اتیک باشد، مدیر واحد پرداخت الکترونیک شرکت فناپ بود. شاید همین سابقه در پرداخت‌های الکترونیکی، او را به یکی از معتقدان به تغییر نظام پرداخت خرد تبدیل کرده است.
به گفته نژادصداقت، مهم‌ترین موضوعی که در سال ۱۳۹۷ باید به آن توجه شود، کیف پول است. او معتقد است با رواج فرهنگ استفاده از کیف پول، می‌توان فشار ناشی از کارمزدها را از دوش بانک‌ها برداشت و کسب‌وکارهای فین‌تک هم بهتر می‌توانند روی کیف پول فعالیت داشته باشند؛ چراکه اکنون با وجود کارت‌های بانکی بدون کارمزدی که وجود دارد، کیف پول برای مردم سرویس ارزشمندی محسوب نمی‌شود.

یکی از محصولات فناپ پرداخت نیز در پاسخی به نیاز پرداخت خرد، نرم‌افزاری به نام کیپاد است که اکنون در دو شهر مشهد و قزوین در پرداخت کرایه اتوبوس‌های شهری در اختیار مردم قرار گرفته است و در تلاش است پرداخت NFC خود را روی پایانه‌های این شرکت نیز توسعه دهد.

همچنین ببینید

اقتصاد آنلاین: بازدید وزیر صمت و هیات همراه از کارخانه فناپ‌‌تک

سیدرضا فاطمی امین، وزیر صنعت، معدن و تجارت و هیئت همراه از کارخانه فناپ‌تک بازدید …

 طراحی سایت