همکاری با فناپ‌تک - Fanap Tech
خانه / همکاری با فناپ‌تک

همکاری با فناپ‌تک

فناپ تک، ضمن تاکید بر نوآوری و تولید محصولات و راهکارهای جدید در حوزه بانکداری و پرداخت در داخل کشور، معتقد به توسعه فضای تولید و کارآفرینی در نقاط محروم است. فناپ تک امید دارد با بهره گیری از توانایی متخصصین داخلی و دانش و فناوری روزآمد، مدار توسعه آتی خود را حول توسعه دیجیتال زندگی روزمره ایرانیان رقم بزند. در همین راستا با توجه به نیاز به تمرکز خطوط تولید و افزایش ظرفیت آن، حدود 10000 متر مربع فضای تولیدی در شهرک صنعتی خرمشهر ایجاد شده است. این میزان سرمایه گذاری علاوه بر اینکه امکانات افزایش اشتغال متخصصین ساکن در مناطق کمتر توسعه یافته کشور را فراهم می آورد، فضای لازم برای توسعه محصولات و نوآوری در تولید راهکارهای دیجیتال در حوزه محصولات دیجیتال را ایجاد می کند که از جمله اهداف مهم شرکت فناپ‌تک است.
فناپ تک به بهره گیری از سرمایه های انسانی خاق و متفکر،اعتقاد دارد و در این راستا تلاش می کند با مدیریت دانش، اشتراک گذاری اطلاعات، ایجاد نگرش راه حل ساز، دانش محوری و هم افزایی علمی با شرکت های نوآور حوزه سخت افزار، شرایط را برای تبدیل شدن به یک قطب تولید تجهیزات دیجیتالشرکت دانش بنیان فراهم آورد.

در همین راستا، فناپ‌تک، به قصد هم افزایی اقدام به عقد تفاهم نامه یا شرکت شناسا، شرکت سرمایه‌گذاری جسورانه (Venture Capital) گروه مالی پاسارگاد و مرکز نوآوری اروندتک (مستقر در منطقه آزاد اروند) برای حمایت از استارت‌آپ‌های حوزه سخت افزارهای دیجیتال نموده است و امید دارد حاصل این حمایت و همکاری با تیم‌های جوان و نوآور به سرعت بدل به محصولات دیجیتال قابل ارائه به بازار ایران و کشورهای منطقه شود و در این امتداد هدف غایی شرکت که بدل شدن به قطب تولید محصولات دیجیتال در کشور است حاصل گردد.

همچنین شرکت با توجه به تملک کارخانه تولید باتری در دامغان، قصد دارد با تمرکز بر نوآوری در محصولات حوزه انرژی و همکاری با استارت‌آپ‌ها و محققین این حوزه، محصولاتی به روزتر، کارآتر به بازار عرضه نماید.

برای ارائه طرح‌ها و پیشنهاداتتان اینجا را بخوانید و بعد فرم فراخوان همکاری با استارت‌آپ‌ها را تکمیل کنید.

 

 

 طراحی سایت