تعهدات ما - Fanap Tech

تعهدات ما

ماموریت فناپ‌تک ارائه راهکارها و محصولات نوآورانه تعریف شده است. بر همین اساس شرکت مسیر حرکت خود را بر مبنای تحقیق و توسعه و نوآوری در تولید محصولات تعریف کرده است.

فناپ‌تک اعتقاد دارد کسب مزیت رقابتی برای سازمان از مسیر توجه به تقویت سرمایه انسانی ممکن است و این سرمایه‌گذاری به طور مستقیم باعث افزایش تعهد سازمانی می شود. بر همین مبنا فناپ‌تک حمایت و توجه به رشد کارکنان خود را یکی از تعهدات اصلی خود فرض کرده است.

بررسی اثرات منحصر به فرد زیست‌محیطی یک محصول در زمانه‌ای که با پدیده گرمایش زمین و آلودگی‌های محیط زیست روبرو هستیم فناپ‌تک را متعهد می‌کند که بر روی طراحی، توسعه و تولید محصولاتی که کمترین ردپای کربنی را بر جای بگذارند و با شاخصه‌های محیط زیستی هماهنگ باشند تمرکر کند.

مسئولیت اجتماعی

فناپ‌تک اولین تولیدکننده دستگاه‌های کارتخوان در ایران است و کارخانه تولیدی خود را در منطقه آزاد اروند (شهرک صنعتی خرمشهر) در سال 1394 راه‌اندازی کرد. توجه به خرمشهر و راه‌اندازی کسب و کار در این منطقه با دیدگاه مسئولیت اجتماعی شرکتی و توسعه کسب و کار در این منطقه محروم صورت گرفته و همین دیدگاه، در سال 1398، منجر به ساخت کارخانه جدید، توسعه زیرساخت‌های فناپ تک و افزایش فضای تولید این مجموعه از 1000 متر مربع به10000 متر مربع شده است.
نگره مسئولیت اجتماعی شرکتی بر مسئولیت شرکت ‌در حوزه‌های زیست‌محیطی، سرمایه انسانی، خیرخواهانه و اخلاقی تاکید دارد که بر همین اساس فناپ‌تک، علاوه بر توسعه کسب و کار و کارآفرینی در این منطقه، به توسعه سرمایه انسانی و آموزش استعدادهای درخشان استان خوزستان، به عنوان زیربنای رشد منطقه و تبدیل خرمشهر به هاب تولید محصولات دیجیتال کشور توجه ویژه دارد.

 طراحی سایت