فراخوان همکاری فناپ‌تک با استارتاپ‌ها - Fanap Tech

فراخوان همکاری فناپ‌تک با استارت‌اپ‌ها - مشارکت در تحول دیجیتال کشور

فناپ‌تک، یک شرکت مهندسی و تولیدکننده محصولات و راهکارهای نوآورانه سخت افزاری است که در جهت توسعه زندگی هوشمند فعالیت می کند. به پشتوانه گروهی از متخصصین و نخبگان کشور و سرمایه‌گذاری گروه مالی پاسارگاد و هلدینگ فناپ، فناپ‌تک قدم در راهی نهاده تا از پیشگامان دیجیتالی کردن کشور باشد و در نظر دارد تا سال ۱۴۱۰ تبدیل به یکی از مهم‌ترین بازیگران تحول دیجیتال در منطقه و قطب سخت‌افزار دیجیتال کشور شود.

فناپ‌تک با در اختیار داشتن منابع، زیرساخت‌ها و کارخانه‌های مجهز به انواع تجهیزات فنی و مدرن تولیدی و تیم فنی مجرب از جوانان کشور آمادگی دارد با کلیه استارتاپ‌های توانمند، شرکت‌های دانش‌بنیان و افراد توانمند تعامل و همکاری نماید.

همکاری با فناپ‌تک چه مزایایی برای استارتاپ‌‌ها دارد؟

آموزش دانش فنی، بازرگانی و حقوقی و نیز اطلاعات بازار را از متخصصان با تجربه و منتورهای فنی فناپ‌تک کسب کنید. فناپ تک بر تمامی فرایند های ثبت سفارش، واردات مواد اولیه، اخذ پروانه بهره برداری تسلط دارد و با توجه به تجربه ای که در تحقیق و توسعه برای تولید در حوزه های سخت افزار، مکانیک، الکترونیک و نرم افزار دارد، می تواند مهارت های لازم را به استارتاپ ها انتقال دهد.
آزمون ایده های خود را در کاربردهای واقعی و عملیاتی اجرا کنید. فناپ تک تجهیزات آزمایشگاهی و زیرساخت های تولید خود را در اختیار استارتاپ ها قرار خواهد داد.
توافق برسر ایده با حفظ مالکیت معنوی راه حل استارتاپ ها و شرکت های دانش بنیان را خریداری می کنیم. (در قالب تحقیق و توسعه مشترک، خرید خدمت، قراردادهای واگذاری نوآوری (لایسنس)، خرید اختراع، قراردادهای انتقال تکنولوژی، ادغام و ... که با توجه به سطح بلوغ، توانمندی استارتاپ و نیازهای فناپ تک با توافق طرفین مدل همکاری تعریف خواهد شد)
رشد به کانال‌های فروش و مشتریان بیشتر دسترسی پیدا کنید. اگر برای آینده هدف های بزرگ و رویاهای بزرگ دارید، با فناپ‌تک همکاری کنید!
شبکه فناپ‌تک شما را با تصمیم‌گیرندگان اصلی در جهت رونق کسب و کارتان ارتباط می‌دهد.
سرعت در زمان، پول و تلاش تان صرفه جویی کنید! با کمک فناپ‌تک می توانید به سرعت وارد بازار شوید.

حوزه‌های مورد نظر برای دریافت ایده‌‌ها

فینتک راهکارهای فناورانه نرم‌افزاری و سخت‌‌افزاری در حوزه بانکداری و پرداخت الکترونیک با استفاده از ابزارهای نوین
سبک زندگی راهکارهای نرم‌‌افزاری و سخت‌‌افزاری برای تولید تجهیزات هوشمند، متصل و قابل استفاده در خانه هوشمند و زندگی اجتماعی هوشمند همچون اندرویدباکس، آیینه هوشمند، قفل هوشمند، دوربین
تلکام راهکارهای نرم‌‌افزاری و سخت‌افزاری برای تولید انواع مودم‌‌های 5G و 4G LTE
صنعت ۴ سنسورهای IOT، میکروچیپ‌ها، تجهیزات شهر­های هوشمند، تجهیزات مرتبط با انواع Connected Cars Connectivity Hardware مانند روتور، گیت وی، سوییچ، ...
انرژی باتری‌های سیلد اسیدی باتری‌‌های لیتیوم یونی باتری‌های لیتیوم فسفات ذخیره‌سازها و UPS

فرایند و زمان‌بندی همکاری با فناپ‌تک چگونه است؟

تماس اولیه برای شروع فرایند همکاری با فناپ‌تک، فرم را تکمیل نموده و اطلاعات شرکت خود شامل pitchdeck را برای ما ارسال کنید.
شروع کار طرح شما بر اساس مسائل و نیازهای شرکت بررسی می شود و انگیزه های همکاری بازبینی می شود و کارگروه نوآوری فناپ‌تک آمادگی فناپ تک برای همکاری را ارزیابی می‌کند.
جلسه آزمایشی چنانچه طرح شما مورد تائید کارگروه قرار گرفت، از شما برای یک جلسه آزمایشی دعوت می‌شود. در صورت توافق، با امضای NDA از حقوق مالکیت معنوی شما محافظت می شود و یک پروژه به صورت پایلوت شروع می‌شود و قرارداد POC بین طرفین امضا می‌شود.
تایید راه‌حل شما و واحدهای مربوطه در فناپ‌تک در طول فرایند POC برای فعالیت و تأیید راه‌حل خود در ارتباط نزدیک خواهید بود. در این مرحله، مدیر پروژه نوآوری بر پروژه نظارت می‌کند و از هرگونه چالش غیر فنی ممکن پشتیبانی می‌کند.
مشارکت شما و فناپ‌تک، توافق می‌کنید که POC موفقیت‌آمیز بود یا خیر؟ در صورت توافق، درباره ساختار دقیق مشارکت طرفین مذاکره می شود. این همکاری می‌تواند به اشکال مختلف همکاری منجر شود، ازجمله شامل JDA, M&A ، سرمایه‌گذاری توسط فناپ‌تک و ...
مهلت نهایی مهلتی وجود ندارد. ما همیشه علاقه‌مند هستیم که در مورد راه‏‌حل‏‌های جالب از استارت‌اپ‌‌ها بدانیم.

برای شروع پس از انتخاب شاخه فعالیت‌تان، فرم‌های مربوطه را تکمیل نمایید

فینتک
سبک زندگی
تلکام
صنعت ۴
انرژی
 طراحی سایت