فناپ‌تک، بازوی حمایت گروه مالی پاسارگاد از نخبگان استان خوزستان - Fanap Tech
خانه / اخبار / فناپ‌تک، بازوی حمایت گروه مالی پاسارگاد از نخبگان استان خوزستان

فناپ‌تک، بازوی حمایت گروه مالی پاسارگاد از نخبگان استان خوزستان

فناپ‌تک، بازوی حمایت گروه مالی پاسارگاد از نخبگان استان خوزستان

فناپ‌تک، بازوی حمایت گروه مالی پاسارگاد از نخبگان استان خوزستان

پویش «حمایت از دانش‌آموزان استعداد درخشان استان خوزستان» به همت دانشگاه تهران و با حمایت بانک پاسارگاد، شرکت فناپ و فناپ‌تک به انجام رسید. این پویش با شعار «کسی که چراغی برای دیگران روشن کند، هیچ‌گاه در تاریکی نمی‌ماند»، از نیمه اول شهریور سال جاری آغاز به کار کرده است.

این پویش با هدف شناسایی و ارائه خدمات به دانش‌آموزان استان خوزستان، امکانات لازم برای رشد و ادامه تحصیل این دانش‌آموزان را در رشته‌های مورد علاقه‌شان فراهم می‌آورد. در همین راستا، بانک پاسارگاد با همکاری شرکت فناپ و فناپ‌تک علاوه بر اختصاص بودجه مشخص برای کمک به شکوفایی این استعدادهای جوان، به‌زودی فضای آموزشی مناسب برای تعلیم فناوری اطلاعات در استان خوزستان را به بهره‌برداری خواهد رساند.

بدین منظور، در هفته گذشته سی نفر از دانش‌آموزان مشمول این طرح به همراه رئیس اداره آموزش و پرورش آبادان و خرمشهر، مدیر کل سازمان استعدادهای درخشان استان خوزستان، رئیس مرکز فنی و حرفه‌ای آبادان و خرمشهر و تنی چند از مسئولان شهرستان، ضمن حضور در کارخانه فناپ‌تک در شهرک صنعتی خرمشهر، علاوه بر آشنایی با مراحل تولید تجهیزات دیجیتال در این کارخانه، هدایای اختصاص‌یافته توسط این پویش را دریافت کردند.

شرکت فناپ‌تک اولین تولیدکننده کارتخوان بانکی در ایران از سال 1394 با نگاه مسئولیت اجتماعی بانک پاسارگاد و شرکت فناپ در منطقه آزاد اروند و شهر خرمشهر، تولید محصولات خود را آغاز کرده است. این شرکت در راستای مأموریت خود و به منظور حمایت از استعدادهای درخشان منطقه، برنامه بورسیه این دانش‌آموزان تا پایان تحصیلات تکمیلی دانشگاهی را در دستورکار خود قرار داده است تا آنها بتوانند در پایان تحصیلات خود به‌عنوان نیروهای نخبه بومی هر چه بیشتر به توسعه زیست‌بوم تولید محصولات دیجیتال در این منطقه از کشور یاری رسانند.

همچنین ببینید

چرا کارت‌خوان‌های اندرویدی؟

دستگاه‌های کارت‌خوان مدت‌هاست که وجود دارند، اما هیچ‌گاه از تکامل جا نمانده‌اند. ثبت سفارش و …

 طراحی سایت