بازدید دکتر فاطمی‌امین، وزیر صنعت، معدن و تجارت از کارخانه فناپ‌تک - Fanap Tech
خانه / اخبار / بازدید دکتر فاطمی‌امین، وزیر صنعت، معدن و تجارت از کارخانه فناپ‌تک

بازدید دکتر فاطمی‌امین، وزیر صنعت، معدن و تجارت از کارخانه فناپ‌تک

 

دکتر سیدرضا فاطمی امین، وزیر صنعت معدن و تجارت و هیئت همراه از کارخانه فناپ‌تک بازدید کردند. در این هیئت که دکتر نظری رئیس سازمان صمت خوزستان، دکتر فتوحی معاون اقتصادی استاندار خوزستان، احسان عباسپور فرماندار ویژه آبادان،  نادر عمیدزاده فرماندار ویژه خرمشهر، دادخواه معاون امورصنایع سازمان صمت، مدیران محترم منطقه آزاد اروند و احمدنژاد نماینده مردم شریف خرمشهر به همراه جمعی دیگر از مقامات استان حضور داشتند.
در این دیدار دکتر حیدر مغنی مدیرعامل شرکت فناپ‌تک ضمن معرفی توانمندی‌ها و زیرساخت‌های فناپ‌تک به نتایج هدفگذاری های 1400 شرکت فناپ‌تک اشاره کرد و نیز برنامه ها و چشم انداز فناپ‌تک در 1401 را شرح داد.
دکتر سید رضا فاطمی امین ضمن تقدیر از مجموعه فناپ‌تک بابت راه اندازی کارخانه جدید خود در دوران همه گیری کرونا و ایجاد اشتغال پایدار در خرمشهر پیشنهاد راه اندازی خط تولید تلفن همراه هوشمند را با مجموعه فناپ‌تک مطرح نمود.

 

یادآوری می‌شود فناپ‌تک یکی از شرکت‌های پیشگام در تولیدات روزآمد حوزه الکترونیک است و به عنوان اولین شرکتی که در ایران اقدام به تولید کارتخوان بانکی نموده شناخته می‌شود. فناپ‌تک در سال جاری پس از افتتاح کارخانه جدید خود سه محصول جدید خوددریافت بانکی رمسان، کنسول اندرویدی پادباکس و دوربین های امنیتی را روی خط تولید خود برده و محصولات جدیدی اعم از مودم های اینترنت نیز به زودی به محصولات این شرکت اضافه خواهد شد. فناپ‌تک قصد دارد با نگاه ایجاد اکوسیستم تولید تجهیزات و محصولات دیجیتال، خرمشهر را به قطب تولید محصولات دیجیتال بدل نماید.

 

 

همچنین ببینید

چرا کارت‌خوان‌های اندرویدی؟

دستگاه‌های کارت‌خوان مدت‌هاست که وجود دارند، اما هیچ‌گاه از تکامل جا نمانده‌اند. ثبت سفارش و …

 طراحی سایت