بازدید رئیس اتاق بازرگانی خرمشهر از مجموعه فناپ تک – Fanap Tech
خانه / اخبار / بازدید رئیس اتاق بازرگانی خرمشهر از مجموعه فناپ تک

بازدید رئیس اتاق بازرگانی خرمشهر از مجموعه فناپ تک

بازدید رئیس اتاق بازرگانی خرمشهر و اتاق ایران و ویتنام از کارخانه فناپ تک

بازدید رئیس اتاق بازرگانی خرمشهر و اتاق ایران و ویتنام از کارخانه فناپ تک

رئیس اتاق بازرگانی خرمشهر در معیت اعضای هیئت رئیسه و کادر اجرائی این اتاق از مجموعه صنعتی فناپ تک اروند بازدید کرد.

 

به گزارش روابط عمومی فناپ‌تک در این بازدید علاوه بر اعضای هیات رئیسه و کادر اجرایی اتاق خرمشهر، رئیس اتاق مشترک اتاق ایران و ویتنام نیز این هیات را همراهی می‌کردند.

اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی خرمشهر در سال 1311 هجری شمسی و با همت جمعی از بازرگانان با نام اتاق تجارت خرمشهر به عنوان سومین اتاق بازرگانی کشور تأسیس گردید. این اتاق محل ملاقات و تعامل تجار بزرگ داخلی و خارجی و همچنین هماهنگ کننده روابط بخش خصوصی بوده و می باشد. در سال 1345 هجری شمسی و بموجب تصویب قانون اتاق های بازرگانی به نام اتاق بازرگانی، صنایع، معادن خرمشهر تغیییر نام یافت. با شروع جنگ تحمیلی اتاق بازرگانی خرمشهر فعالیت خود را در شهرهای همجوار پی گرفته و در پایان دوره دفاع مقدس و از سال 1371 مجدداً به خرمشهر منتقل شد. همجواری با چندین کشور از حوزه خلیج فارس و وجود بازارهای مستعد کشورهای همسایه از جمله عراق و تأکید نظام و دولت بر صادرات غیر نفتی، در حال حاضر اتاق بازرگانی خرمشهر به عنوان یک قطب مهم در ارتباط تجاری بین بازرگانان وداخل و خارج کشور مطرح است. در همین راستا و با توجه به تلاش فناپ‌تک برای صادرات محصولات تولیدی خود، بخصوص محصولات هوشمند دیجیتال حوزه سبک زندگی، تعامل با بازرگانان محلی که ارتباطات خوبی با کشورهای همجوار دارند برای این شرکت دارای اهمیت است.

فناپ‌تک اولین تولیدکننده کارتخوان بانکی در ایران است که که با هدف توسعه منطقه محروم خرمشهر از سال 1394 تولید این محصول را در منطقه آزاد اروند، شهرک صنعتی خرمشهر آغاز نموده است و از سال 1400 با افتتاح کارخانه جدید خود در شهرک صنعتی خرمشهر دایره محصولات تولیدی خود را افزایش داده و علاوه بر انواع کارتخوان ثابت و سیار انواع کیوسک‌های بانکی هوشمند از جمله خودپرداز غیرنقدی، خوددریافت رمسان، محصولات حوزه سبک زندگی همچون اندرویدباکس، انواع مودم، ALL in ONE و دوربین‌های مداربسته را به مجموعه محصولات خود افزوده است. به علاوه با تملک کارخانه تولید باتری در شهرک صنعتی دامغان، این شرکت از سال 1398 تولید انواع باتری سیلد اسید را نیز به مجموعه تولیدات خود اضافه کرده است.

 

 

همچنین ببینید

فناپ تک برنده مناقصه به پرداخت ملت شد

فناپ‌تک برنده مناقصه شرکت به‌پرداخت ملت / سفارشی‌سازی کارت‌خوان، متناسب با نیاز مشتری

شرکت فناپ‌تک با حضور در مناقصه شرکت به‌پرداخت ملت برنده مناقصه و فروش بیش از صدهزار دستگاه کارت‌خوان سیار …

 طراحی سایت