بازدید مدیران عامل و مدیران به‌پرداخت ملت و یاس ارغوانی از کارخانه فناپ‌تک - Fanap Tech
خانه / اخبار / بازدید مدیران عامل و مدیران به‌پرداخت ملت و یاس ارغوانی از کارخانه فناپ‌تک

بازدید مدیران عامل و مدیران به‌پرداخت ملت و یاس ارغوانی از کارخانه فناپ‌تک

 

مدیران عامل و جمعی از مدیران شرکت به‌پرداخت ملت و شرکت یاس ارغوانی در 25 خرداد ماه از کارخانه تولید تجهیزات الکترونیکی فناپ‌‌تک در شهرک صنعتی خرمشهر بازدید کردند.

مدیران این دو شرکت ضمن بازدید از خطوط تولید دستگاه‌های کارتخوان و محصولات خط دستگاههای دیجیتال و حوزه زندگی هوشمند، سالن تولید کیوسک‌های بانکی، واحد ترزیق پلاستیک، خط تولید بردهای الکترونیکی (SMT) و خط تولید کاغذ حرارتی را مورد بازدید قرار دادند.

به گزارش روابط عمومی فناپ‌تک در این برنامه، ابتدا شاهین جوانمردی قائم‌مقام مدیرعامل و معاون فنی و مهندسی فناپ‌تک ضمن خوش‌آمدگویی به مهمانان توضیحاتی در مورد روند شکل‌گیری و تحولات چند سال اخیر فناپ‌تک بخصوص بعد از افتتاح کارخانه جدید ارائه داد و همچنین روندهای آتی این شرکت به خصوص در حوزه تجهیزات بانکی و پرداختی و محصولات دیجیتال خانگی به طور مشروح ارائه شد. در ادامه، ضمن ارائه توضیح در مورد محصولات شرکت، راهکارهای بانکی و پرداختی قابل ارائه توسط فناپ‌تک را در حوزه‌های مختلف از جمله مدیریت کانال و مانیتورینگ را معرفی نمود و اعلام کرد فناپ‌تک برای ارائه این سرویس‌ها آمادگی کامل دارد.

در بخش دیگری از بازدید، خط تعمیر و نوسازی کارتخوان فناپ‌تک مورد توجه بازدیدکنندگان قرار گرفت. فناپ‌تک در سه سال گذشته بیش از ششصدهزار کارتخوان را تعمیر، بازسازی و نوسازی نموده و به چرخه پرداخت کشور بازگردانده است. سپس مدیران ارشد شرکت‌های به‌پرداخت ملت و یاس ارغوانی با ورود به بخش تزریق پلاستیک کارخانه، با روش‌های تولید بخش‌های پلاستیکی محصولات آشنا شدند و از نزدیک با نحوه تولید و قالب‌گیری قطعات پلاستیکی محصولات فناپ‌تک آشنا شدند. همچنین بخش کنترل کیفی و تست محصولات کارتخوان نیز از جمله بخش‌هایی بود که مورد توجه بازدیدکنندگان قرار گرفت.

شرکت به پرداخت ملت و شرکت یاس ارغوانی، از جمله شرکت‌های بزرگ مجموعه هلدینگ ملت هستند که به ترتیب در زمینه ارائه راهکارهای جامع پرداخت الکترونیک و پشتیبانی محصولات پرداختی و بانکی فعالیت می‌کنند. یادآوری می‌شود فناپ‌تک یکی از شرکت‌های پیشگام در تولیدات روزآمد حوزه الکترونیک است و به عنوان اولین شرکتی که در ایران اقدام به تولید کارتخوان بانکی کرده است، شناخته می‌شود.

فناپ‌تک در سال جاری پس از افتتاح کارخانه جدید خود سه محصول جدید خوددریافت بانکی رمسان، کنسول اندرویدی پادباکس و دوربین‌های امنیتی را روی خط تولید خود برده و محصولات جدیدی اعم از مودم‌های اینترنت نیز به زودی به محصولات این شرکت اضافه خواهد شد. همچنین این شرکت از سال 1398 به تولید محصول باتری UPS را در دامغان مشغول است.

فناپ‌تک قصد دارد با نگاه ایجاد اکوسیستم تولید تجهیزات و محصولات دیجیتال، خرمشهر را به قطب تولید محصولات دیجیتال بدل کند.

 

همچنین ببینید

چرا کارت‌خوان‌های اندرویدی؟

دستگاه‌های کارت‌خوان مدت‌هاست که وجود دارند، اما هیچ‌گاه از تکامل جا نمانده‌اند. ثبت سفارش و …

 طراحی سایت